کرج

تولید محتوا در کرج ، کاربر محتوا نویس در کرج (تولید محتوای خود را به ما بسپارید) شرکت تولید محتوا

محتوا نویس کرج

تولید محتوا در کرج : تولید محتوای مناسب و یونیک ، مطابق با الگوریتم های سئو، با موضوع مورد نظر شما ، با مناسب ترین قیمت ، برای محتوا نویسی در کرج با ما تماس بگیرید.

محتوا نویسی چیست ؟

بار رشد شبکه های اجتماعی و حوزه نت ، گویی همه به دنبال یک محتوا نویس خوب می گردند که آشنایی کاملی با مباحث سئو هم داشته باشد. انتخاب عبارات و عنوان های مناسب برای نگارش محتوا بسیار مهم می باشد. اینکه بدانید در مورد چه چیزی در وب سایت باید بنویسید.

محتوا نویس در کرج

انتخاب کلمات کلیدی مربوط به موضوع را پیدا کردن یکی از اصول مهم محوا نویسی می باشد.

چگونه به مهارت محتوا نویسی دست پیدا کنیم؟

در ابتدای هر کاری حتما هیچ کسی چندان مسلط به آن حوزه نمی باشد. شما با گذراندن دوره های آموزشی محتوانویسی بسیاری از مسایل را بدست خواهید آورد. پس از گذراندن دوره آموزشی باید وارد بازار کار محتوا نویسی شوید تا در این کار مهارت لازم را پیدا کنید.

آموزش محتوا نویسی در کرج

جهت آموزش رایگان دوره محتوا نویسی در کرج می توانید به شرکت ما مراجعه نمایید. پس از سنجش استعداد و مهارت شما کارشناسان ما نظر خود را بیان می کنند . در صورت مثبت بودن می توانید در این مرکز مشغول به گذراندن دوره آموزشی محتوانویسی شوید. افرادی که تحت نظر ما دوره های آموزشی نگارش محتوا برای وب سایت را می گذرانند ؛ توسط همین مجموعه یا شرکت های معتبر دیگر استخدام می شوند.

دوره های آموزشی تولید محتوا به صورت فشرده و در مدت زمان بسیار کم انجام می شود و شما خیلی زود وارد بازار کار خواهید شد.

جهت اطلاع از برگذاری دوره ها تماس بگیرید (09398918903 خانلو )

محتوا نویسی سایت وردپرس چه تفاوتی با محتوانویسی سایر طراحی سایت ها دارد؟

محتوا نویسی یا همان نگارش محتوا بر اساس سئو قطعا یک استاندارد خاصی دارد. با یادگیری اصول محتوا نویسی می توانید بر روی هر سایتی کار کنید. مثل این است که شما حروف الفبا را بیاموزید. دیگر فرقی نمی کند که علوم بخوانید یا فارسی !! یاد گرفتن نگارش محتوا نیز همین است.

ما در محتوا نویسی یاد می گیریم که :
چگونه محتوای مناسب سایت بنویسیم ؟
چگونه عنوان جذاب تری برای محتوا انتخاب کنیم که برای مخاطب کشش مطالعه بوجود آورد.
چگونه تیتیر و سر تیتر بنویسم ؟
چگونه کلید واژه های مناسب را انتخاب کنیم؟
چگونه کلید واژه ها را در بطن متن بگنجانیم ؟
و …

آموزش رایگان تولید محتوا در کرج

برای اینکه یک محتوا نویس موفق شویم چه کاری باید انجام دهیم ؟

در حوزه محتوا نویسی باید علاقه به نگارش و مطالعه داشته باشید. شما در این مسیر پیوسته می آموزید و آموخته هایتان را به زبان خودتان نگارش می کنید. تولید محتوا برای سایت بیشتر در حوزه ی نگارش متن می باشد . البته انتخاب عکس و امور گرافیکی نیز قسمت مهمی از تولید محتوا بحساب می آید. برای سایت فروشگاهی، طراحی عکس محصول مهمترین بخش تولید محتوای شما محسوب می شود.
در این مسیر باید بسیار صبور باشید و تلاش کنید تا یک محتوا نویس موفق و حرفه ای شوید که به درآمد بسیار بالایی برسید.

تولید محتوای سایت در کرج : نوشتن محتوای اصولی بر مبنای سئو با کارشناسان حرفه ای در پی سی گرام
 تولید محتوای حرفه ای یاد بگیر : حرفه ای کار کن !

برای حرفه ای شدن در هر زمبنه ای نیاز به تلاش و تجربه کاری می باشد.
برای اینکه در حیطه محتوا نویسی ، موفق شوید نکات زیر را در نظر یگیرید:
شناخت مخاطبین 

برای اینکه مقاله بنویسید باید بدانید برای چه کسی باید محتوا بنویسید. آیا در حوزه تخصصی یک صنعت می خواهید بنویسید یا در مثلا در مورد یک موضوع عمومی و ساده !

زمان بندی برای محتوا نویسی
در صورتی که چندین سایت دارید و روی همه ی این سایت ها باید محتوا بگذارید ؛ یک زمانندی در نظر گیرید که در زمان های مشخصی به صورت منظم کار کنید تا بتوانید رتبه برتری در گوگل بدست بیاورید.

نکته : توجه کنید که کیفیت محتوا بر کمیت آن ارجحیت دارد.

 تولید محتوا در کرج

انتخاب کلید واژه مناسب

پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب که اغلب کاربران در موتورهای جستجو ، سرچ می کنند را بوسیله سایت هایی چون trends.google.com -keywordtool.io و … بیابید. با این کار تاثیرات مثبتی بر روی نوشته هایتان ایجاد می کنید.
بیان مطالب به زبان ساده
یکی از نکات مهم برای نگارش محتوای اصولی ، بیان ساده و روان کلمات می باشد.

صداقت در محتوا نویسی
برخی از محتوا نویسان زمانی که مطلب زیادی در مورد موضوع مقاله پیدا نمی کنند؛ شروع به نوشتن هر آنچه می دانند ، می کنند.  اما باید بدانید نظرات شخصی شما برای یک مطلب عمومی اصلا صحیح نیست . یا یکسری سایت های فروشگاهی برای اینکه مشتری را به سایت بکشانند از تبلیغات غیر واقعی استفاده می کنند. در این مسیر زمانی که کاربر به سایت مراجعه می کند و با مطلب غیر واقعی مواجهه می شود باعث از بین رفتن اعتمادش به سایت شما می شود.

اطلاعات خود را گسترش دهید
برای اینکه یک محتوا نویس خوب شوید باید توانایی جستجو در سایت و ترفندهای زیادی بلد باشید. دسترسی داشتن به سایت هایی که همه ی افراد غیر حرفه ای هم دارند کمک زیادی به رشد شما نمی کند. یافتن عکس از سایت های با کیفیت و خوب و همچنین متن های جالب و جدید. حتی گاها لازم است در سایت های خارجی جستجو کرده و یا از گوگل اسکولار مقالات جدید دانلود کرده و ترجمه نمایید تا به متن مورد نظرتان برسید.
کپی محتوا در سئوی سایت بسیار کار آسیب زننده ای است. پس تا می توانید مطالب را با نگارش خودتان در سایت بارگذاری گنید. عکس هایی که در سایت می گذارید با کیفیت و با خلاقیتان خودتان طراحی کنید. استفاده از عکس آماده نیز همانند متن کپی می باشد.

آیا محتوا نویسی شغل خوبی هست؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم اگر شما یک محتوا نویس خوب باشید، بله این شغل بسیار، شغل خوبیست.
اغلب افراد امروزه در پی طراحی سایت هستند. کرج هم یکی از شهرهای پر رقابت در حوزه وب است. روزانه در استخدامی های مختلف آگهی “به یک محتوا نویس وردپرس نیازمندیم ، محتوانویس دورکار وردپرس نیازمندیم  و … ” را می بینیم. همه ی این موارد نشان از بازار کار مناسب برای این حرفه می باشد.

محتوا نویس وردپرس در کرج

 

محتوا نویسی دور کار در کرج

محتوا نویسی دور کار معمولا در زمان بیماری کرونا ، بیشتر رواج پیدا کرد. شرکت ها برای حفظ سلامتی پرسنل و خودشان ترجیح می دادند که هر کسی بتواند از خانه ی خود نگارش محتوا انجام دهد.

معمولا محتوا نویس دورکار، به صورت کلمه ای هزینه دریافت می کند. برای محتوا نویس دورکار نرخ مشخصی وجود ندارد. بستگی به توانمندی محتوا نویس و همچنین توافق بین طرفیت بستگی دارد.
مجموعه پی سی گرام با آموزش محتوا نویس وردپرس در کرج توانسته است نیروهای زبده ای در حوزه محتوا نویسی اصولی به بار بیاورد.
همکاری با افرادی که در زمینه تولید محتوای اصولی تخصص دارند به صورت دور کاری در این مجموعه وجود دارد.

نیازمندی های کار تولید محتوا در منزل

برای اینکه بتوانید تولید محتوای دور کار باشید کافیست نیازمندی های زیر را فراهم کنید :
– آشنایی با اصول نگارش و ویرایش متن
– آشنایی با نرم افزارهای فتوشاپ و word
– آشنایی نسبی با زبان انگلیسی
– اطلاعات کافی در مورد مباحث سئو ، موتورهای جستجو ، کلمات کلیدی و …
و یک رایانه که از سرعت خوبی برخوردار باشد و بستر اینترنت هم برایش فراهم باشد.

استخدام محتوا نویس دور کار

 

میزان درآمد تولید محتوا | میزان در آمد محتوا نویس

همانطور که بیان شد میزان مهارت و توانایی شما بر روی میزان در آمد شما جهت تولید محتوا اثر می گذارد.
سرعت تایپ و نگارش ، میزان تسلط شما به موتورهای جستجو و روش های سرچ ، سرعت در طراحی و ویرایش عکس و… همگی تاثیر مستقیم با میزان در آمد محتوا نویس دارند.
تولید محتوا شغل بسیار خوب و به روزی می باشد. بازار کار آن در این روزها خیلی خوب می باشد. اگر بتوانید با شکت های مختلف قرارداد ببندید حتما می توانید در آمد خوبی کسب کنید.

تولید محتوا برای سایت در کرج

بسیاری از شرکت ها در صنایع مختلفی تخصص دارند. در این بین ، یک سایت هم راه اندازی کرده اند که بتوانند محصولات خود را معرفی کنند و یا بفروشند. یا حتی در حد معرفی شرکت و برند خود
اغلب ، استخدام کارمند محتوانویس خوب برای کارفرمایان سخت می باشد. با استخدام هم باز آن نتیجه مد نظر حاصل نمی شود. در این زمینه شرکت طراحی سایت پی سی گرام با شرکت ها همکاری می نماید و تولید محتوای سایت شما را با مبلغ کمتر از حقوق یک پرسنل برایتان انجام می دهد.

 

دوره رایگان آموزش تولید محتوا در کرج

این امر برای شما کارفرمای عزیز به چند دلیل منفعت دارد:
مهمترین مساله این است که شما می دانید کار خود را با یک فرد تولید محتوای حرفه ای سپرده اید.
حداقل 50 درصد در هزینه های پرداختی صرفه جویی خواهید کرد( هزینه هایی چون تامین سیستم برای کارمند، هزینه اینترنت ، پرداخت حقوق و مزایا به کارمند و…)
محتوا نویسی به واسطه ما بر مبنای اصول سئو می باشد و فرد آموزش دیده م متخصص در این زمینه کار خواهد کرد. سایت شما پس از مدتی به بازده بسیار خوبی خواهد رسید.

تیم طراحی سایت پی سی گرام ( www.pcgram.ir) علاوه بر تولید محتوا برای وب سایت برای سایر رسانه های اجتماعی نیز تولید محتوا انجام می دهد.

 مطالبی که در این مقاله بررسی شده است:

محتوا نویس چیست ؟

میزان در آمد محتوا نویس
محتوا نویس خوب در کرج
محتوا نویس دورکار در کرج
محتوا نویس حرفه ای در کرج
محتوا نویس ارزان در کرج
محتوا نویس مسلط به اصول سئو در کرج
محتوا نویس مسلط به نگارش حرفه ای در کرج
محتوا نویس مسلط وب سایت وردپرس
محتوانویس وردپرس در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.