سئو

سئو در کرج: ارتقای سئو سایت بصورت تضمینی {صفحه 1 باش}

دلایل متعددی برای اینکه چرا کسب و کارها باید وبسایت داشته باشند وجود دارد، اما توجه به این نکته مهم است که سایتی که سئو نشده باشد، به هیچ عنوان جذب مشتری از گوگل نخواهد داشت و تنها راه افزایش بازدید و جذب مشتری از موتورجستجو، سئو کردن سایت می باشد. سئو سایت در کرج را بصورت تخصصی و حرفه ای از pcgram.ir بخواهید.

سئو وب سایت در کرج

به چه علت وبسایت هر کسب و کار باید برای موتورهای جستجو بهینه شود؟ سئو چیست و چه کمکی به افزایش فروش ما می‌کند؟ آیا ما می‌توانیم با متخصصین SEO برند خود را معرفی کرده و کسب و کار خود را در بستر اینترنت گسترش دهیم؟ سوالاتی از این قبیل معمولا برای افراد بسیاری پیش می‌آید که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم.

اهمیت سئو درکسب و کار اینترنتی چیست؟

اگر از کسب و کار اینترنتی و آنلاین برخوردار هستید باید به دنبال راهی برای پیشی گرفتن از رقبای خود باشید.

ارتقا سئو سایت در کرج و استان البرز
ارتقا سئو سایت در کرج و استان البرز

این مورد با استفاده از تکنیک‌های سئو در کرج و بهینه‌سازی کردن وبسایت مقدور است، تا سایت شما در جایگاه ویژه‌ایی در نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد. و زودتر از رقبای خود به نتیجه دلخواه برسید.

در ابتدای کار باید برای موفقیت کسب و کار آنلاین خود بدانید که بالغ بر 85 درصد کاربران به کمک موتورهای جستجو قادر به یافتن سایت شما هستند و در نهایت وارد آن می‌شوند.

حدودا 50 درصد از کاربران خدمات و محصولات سایت شما را خریداری خواهند کرد و در نهایت به مشتریان شما تبدیل می‌شوند.

لذا باید بدانید که بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو سایت در کرج) مانند گوگل بسیار با اهمیت است. پس در ادامه به مزایای استفاده از SEo در کسب و کار آنلاین می‌پردازیم. تا بتوانید برای بهینه‌سازی سایت خود اقدام کنید و طوری مدیریت کنید که در بهترین و بالاترین رتبه گوگل قرار گیرید.

سئو به چه معناست؟ سئو یعنی موفقیت کسب و کارها در فضای مجازی

امروزه سئو بخشی مهم از استراتژی بازاریابی اینترنتی بشمار می‌رود. موفقیت در جذب بازدیدکننده، تبدیل بازدیدکننده به مشتری و همچنین ایجاد وفاداری در بین مشتریان نسبت به برند بدون seo و استفاده از راهکارهای سئو امکان‌پذیر نیست.

سئو و بهینه سازی سایت در شهر کرج

لذا اگر تا به امروز از راهکارهای seo و بهینه‌سازی وبسایت خود با کمک SEO برای رسیدن به موفقیت در زمینه کسب و کار خود بهره‌مند نشده‌اید، توصیه ما این است هر چه زودتر اقدام کنید و در مسیر رسیدن به اهداف خود از افراد متخصص در حوزه سئو سایت در کرج و seo محتوا کمک بگیرید.

مزایای استفاده از سئو در کسب و کار آنلاین

در مقالات متعدد اشاره شده است که seo سایت تا چه میزان می‌تواند به پیشرفت شما در دنیای تکنولوژی کمک کند و باعث افزایش ترافیک شما شود.

بهره‌گیری از سئو در کسب و کارهای آنلاین از مزایای متعددی برخوردار است که عبارت است از:

 • افزایش ترافیک وب سایت
 • بهتر دیده شدن وب سایت در فضای آنلاین
 • افزایش اعتبار
 • اعتماد
 • برندینگ
 • کیفیت بالاتر ترافیک وب سایت
 • سرمایه گذاری برای آِینده کسب و کار
 • نسبت به دیگر کانال های بازاریابی، نرخ بازگشت سرمایه بالاتری ایجاد می کند
 • امکان مشاهده جزئیات درونی مشتریان و رفتار مصرف کننده
 • بازاریابی مقرون به صرفه
 • بهبود تجربه کاری
 • قابلیت سنجش بسیار بالای بهینه سازی سایت
 • SEO هزینه کمتر برای کسب مشتری
 • قرار گرفتن در جایگاهی که عمده کلیک ها انجام می شوند
 • شما را در کیفیتی مساوی با رقبای بزرگتان قرار می دهد
 • پایداری کسب و کار در گوگل

نخستین گام، هنگامیکه شما قادر باشید با بهره‌گیری از اصول و تکنیک‌های مهم seo در کرج ، سایت خود را در صفحات اول گوگل برای نمایش کاربران قرار دهید.

استخدام بهترین سئوکار در کرج
بهترین سئوکار کرج کیست؟

گام بعد تلاش برای اعتماد و اعتبار بخشیدن به کارتان در نزد کاربران است. شما موظف خواهید بود سایت جامع و دردسترس را برای کاربران محیا کنید و روزانه به افرادی که به سایت شما وارد می‌شوند اضافه کنید.

زمانیکه به در نزد کاربران به اعتبار و اعتماد خود اضافه کنید به خوبی قادر خواهید بود در دنیای شبکه‌های اجتماعی با عنوان برند شناخته شوید.

زیرا کاربران شما می‌توانند در اشتراک‌گذاری و معرفی سایت به شما کمک کنند. در این صورت حتی بیشتر از هزینه‌ایی که برای بهینه‌سازی سایت خود انجام داده‌اید را کسب کنید. این موضوع همان بازگشت سرمایه است که شما در کسب و کار آنلاین خود با راضی نگه‌داشتن کاربر کسب خواهید کرد.

چرا سایت به سئو نیاز دارد؟

با مزایای استفاده از سئو در سایت در کرج، آشنا شدید، اکنون می‌دانید که این موضوع تا چه اندازه می‌تواند به شما کمک کند.

اما همچنان برای بسیاری از افراد سوال است که چرا SEO برای ویسایت نیاز داست؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت: طراحی سایت‌های کسب و کاری بدون در نظر گرفتن اصول seo و بهینه‌سازی دقیقا مانند این است که شما بخواهید برای انجام کاری هزیته زیادی را متقبل شوید اما آن کار هیچگونه سود و یا آورده‌ایی برای شما نداشته باشد.

براساس آمارها و تحقیقات بدست آمده در این حوزه مشخص شده است که SEO جزو مهم‌ترین روش‌های جذب مخاطب به سمت سایت است.

نزدیک به 98 درصد اشخاصی که در دنیای وب حضور دارند و روزانه سرچ‌های متعددی انجام می‌دهند در نهایت برای تصمیم‌گیری نهایی خود از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند.

لذا اگر وبسایت شما در نتایج اولیه جستجوی کاربران موجود نباشد، کابرانی که در موتورهای جستجو فعال هستند با خدمات و یا محصولات شما آشنا نخواهند شد و شما فروشی نخواهید داشت.

ارائه خدمات سئو سایت در کرج
ارائه خدمات سئو سایت در کرج

این موضوع سبب می‌شود تا فروش کسب و کار شما روز به روز کاهش یابد، در حالیکه بسیاری از رقبای شما در زمینه کاری شما با استفاده از بهینه‌سازی سایت به فروش عالی و جذب مخاطب بیشتری رسیده‌اند.

کسب و کارهای آنلاین همگی دارای پتانسیل‌های متعددی برای رشد کردن هستند اما اگر از این ویژگی‌ها و یا پتانسیل‌ها به درستی استفاده کنند.

نباید فراموش کنید که سئو در وبسایت کسب و کار اینترنتی بیشتر از آن که فکر می‌کنید تاثیرگذار است.

اگر برای وب سایت خود به دنبال بهترین سئوکار در کرج هستید، و یا بدنبال یک شرکت سئو در کرج هستید، همین الان با ما تماس بگیرید. متخصصین سئوی ما سایت شما را بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای بهینه سازی و SEO میکنند.

5 مزیت seo وبسایت برای کسب و کارها

اگر تصمیم گرفته‌اید برای کسب و کار خوب وبسایت راه‌اندازی کنید یا جزو افرادی هستید که به تازگی وبسایت کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌اید.

اما صفحاتی که براساس کلمه‌های کلیدی استفاده شده در محتوای آن جزو نتایج صفحه نخست گوگل نیستند و برای کابران نمایش داده نمی‌شوند.

اگر قصد دارید فروش بیشتری داشته باشد شما به سئو سایت در کرج احتیاج دارید. در ادامه به اختصار به بررسی و آشنایی با 5 مزیت seo وبسایت در کرج برای کسب و کارها می‌پردازیم.

1- افزایش میزان ترافیک سایت

ترافیک وبسایت همان میزان بازدیدکنندگانی است که از صفحه وبسایت شما دیدن می‌کنند، معمولا افزایش ترافیک موجب خرید بیشتر خواهد شد. اگر SEO در وبسایت به درستی انجام شود قطعا با افزایش بازدیدکنندگان روبه رو خواهید شد.

سئوکار کرج، افزایش بازدید وب‌سایت را طبق قوانین و الگوریتم موتورهای جستجو با توجه به کلمات کلیدی پیش می‌برد.

زمانیکه کاربران در موتورهای جستجو مانند گوگل کلمه کلیدی شما را جستجو کنند، وبسایت شما جزو اولین نتایج جستجو قرار خواهد گرفت.

2- بهبود تجربه کاربری

اگر فردی به واسطه کاربران فضای مجازی وارد وبسایت شما شود و از فضای سایت به هر دلیل خوشش نیاید قطعا به سرعت از صفحه سایت شما به سرعت خارج می‌شود.

تجربه بد کاربر در زمان بازدید از سایت شما خواهد بود. سئوکار در کرج؛ قادر است با ارائه راهکارهای متعدد مدت زمان بیشتری کاربر را در صفحه وبسایت نگه‌دارد و کاربر بیشتر بخواهد با برند و سایر محصولات و یا خدمات سایت مربوطه آشنا شود.

در ادامه به برخی از راهکارهای SEO برای بهبود تجربه کاری اشاره می‌کنیم:

 • ایجاد طرحی آسان برای پیمایش در صفحه
 • استفاده از فونتی خوانا با سایز مناسب برای محتوای متنی
 • بهینه‌سازی سرعت بارگذاری صفحه و سایت
 • استفاده از پیکربندی مناسب برای صفحات تلفن همراه
 • قرار دادن قسمت‌های مهم هر صفحه در دید کاربران
 • استفاده از انواع محتوا مانند محتوای تصویری، صوتی، متنی و ویدئویی
 • طرح‌بندی ساده، جذاب و شیک صفحات
 • استفاده حرفه‌ای از رنگ‌ها در صفحات سایت برای تهییج عواطف و افزودن تاکید
 • استفاده از تصاویر با کیفیت
 • استفاده از ابزارهای تعاملی مانند روبات‌های گفتگو و ابزراهای چت زنده

3- تبدیل بازدیدکننده به مشتری

افزایش بازدیدکننده و یا بعبارتی ایجاد ترافیک بیشتر برای وبسایت موردنظر به تنهایی موجب افزایش فروش شما نمی‌شود.

زیرا شما باید فرد را به خرید ترغیب کنید تا به یکی از مشتریان شما تبدیل شود.

پس از ترغیب مشتری باید مسیر خرید را آسان کنید.

قطعا تبدیل کاربر ساده به مشتری و به سپس به خریدار کار آسانی نیست اما سئوکار کرج این کار را برای شما به خوبی انجام خواهد داد.

اگر قصد دارید بازدیدکنندگان مدت زمان بیشتری در وبسایت شما حضور داشته باشند باید بتوانید توجه و اعتماد آن‌ها را جلب کنید.

یکی از مهم‌ترین راه‌های جلب رضایت و توجه کاربر بازدیدکننده، بی‌شک ارائه محتوای سودمند است. به موجب این کار محتوای صفحات سایت شما در عین حالی که تبلیغاتی است باید آگاهی‌رسان باشند.

شما باید نویسندگان وبسایت خود را طوری انتخاب کنید که به اصول نگارشی مسلط باشند و بتوانند محتوایی جذاب، ارزشمند و گیرا را خلق کنند.

سایر راهکارهای SEO در این زمینه عبارت است از:

 • درگیر کردن ذهن مخاطب از طریق محتوا
 • هماهنگی عنوان و متن محتوا
 • درج نماد الکترونیکی در سایت
 • گفتگوی آنلاین با مخاطبان سایت

4- تعیین میزان موفقیت شما با اعداد واقعی

سئو در کرج، عملی کوتاه مدت نیست، می‌بایست به صورت مداوم و با برنامه کار کنید، نتایج سئو قطعا در یک روز پدید نمی‌آید. مدتی می‌گذرد تا موتورهای جستجو رتبه سایت شما را ارتقا دهند.

مزیت سئو سایت در کرج در این است که در کلیه این مدت قادر خواهید بود نتایج SEO را به واسطه ابزارها، افزونه‌ها و نرم‌افزارهای رایانه‌ایی با اعداد واقعی مورد بررسی قرار دهید. برخی از این ابزارها عبارت اند از:

 • Google Analytics
 • Google Search Console
 • Google WebMaster
 • Gtmetrix
 • Semrush
 • Majestic
 • Moz
 • W3C Validator

5- افزایش فروش

مهم‌ترین مزیت سئو در کرج برای همه کسب و کارها بحث افزایش فروش است، seo در تلاش است با انتخاب کلمه کلیدی مناسب بازدیدکنندگانی به سایت شما راه دهد که ارتباط بیشتری با محصول و کسب و کار شما دارند و در نتیجه احتمال خرید را افزایش می‌دهند.

سئوکار کرج، معرفی محصول و خرید آن را مورد بررسی و تصحیح قرار می‌دهد تا احتمال خرید کاربران بازدیدکننده در سایت شما افزایش یابد.

متخصص seo کرج، در تلاش است تا برند شما را معرفی کند و اعتماد مشتریان را کسب کند.

seo سایت چه اهمییتی دارد؟

همانطور که در ابتدا گفتیم سئو سایت در کرج مسئله مهمی است که دیده شدن و جهانی شدن کسب و کار را فراهم می‌کند. برای صاحبین کسب و کار داشتن وب سایت کمک زیادی به جهانی شدن آن برند نخواهد کرد.

وبسایت‌ها به دیده‌شدن توسط کاربران نیازمند دارند، هرگونه بیزینسی با در نظر گرفتن زمینه فعالیت خود دارای کلمات کلیدی متعددی است.

زمانیکه کلمات مذکور در نتایج گوگل رتبه‌ایی کسب کردند، کلمات کاربران را به سایت هدایت کرده و موجب دیده شدن سایت خواهد شد.

در همان مراحل ابتدایی طراحی سایت باید فرآیند و فاکتورهای ابتدایی سایت را جدی بگیرید. این مسئله مهم به زمان، متخصص و کارشناس حرفه‌ایی در این زمینه احتیاج دارد.بعبارتی فرآیند seo به صبر احتیاج دارد. اما باید حتما از سئوکار حرفه ای در کرج کمک گرفته باشید.

اگر فاکتورهای لازم به درستی صورت گیرد با گذشت زمان می‌توان به نتیجه مطلوبی دست یافت. بطوریکه اخیرا الگوریتم‌ها و فاکتورهای گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان یکی است.

بازاریابی و سئو در کرج

ابزارهای متعددی برای بازاریابی اینترنتی وجود دارد که عبارت اند از:

شبکه های اجتماعی، طراحی سایت و اپلیکیشن ، ایمیل مارکتینگ ، تبلیغات آنلاین، چت روم ها ، بازاریابی از طریق موتورهای جستجو.

سئو Search Engine Optimization بهترین ابزار بازاریابی اینترنتی است که برخلاف کلیه روش‌هایی که در استفاده مداوم ارزشمند هستند، در زمان توقف از بین نمی‌رود.

در حقیقت SEO دارای قابلیتی است که برا کسب و کار یا فعالیت شما دارای ارزش افزوده ایی مستمر است که حتی با توقف فعالیت، مدت زیادی در جریان است و با سودآوری به اشتغال شما کمک خواهد کرد.

سئو پروژه نیست بلکه یک فرآیند و یا پروسه است که برای موفقیت به تلاش مستمر نیاز دارد که در مقابل سبب پایداری بالایی می‌شود.

مراحل سئو وبسایت در کرج

تکنیک‌های متعددی برای نتیجه مطلوب وبسایت وجود دارد، بسیاری از این تکنیک‌ها قادرند با روش‌های غیراخلاقی و نادرست یکی شوند.

این روش‌ها را با SEO کلاه سیاه می‌شناسند، وبسایت‌هایی که به واسطه این روش به نتایج خوبی دست می‌یابند قطعا جایگاه آن‌ها موقتی است، بعد از اینکه ربات‌های گوگل متوجه کار نادرست آن‌ها شوند جریمه خواهند شد.

seo هنر هدایت ترافیک در جهت سایت موردنظر است که به فردی متخصص احتیاج دارد زیرا تغییرات ظاهری وبسایت دارای اهمییت بسیار زیادی است. در ادامه به بررسی تکنیک‌های SEO می‌پردازیم.

1- سئو تکنیکال Technical SEO

 • بهینه سازی سایت و کدهای سایت
 • نوع طراحی و ریسپانسیو بودن سایت
 • سرعت وبسایت

2- سئوی درون صفحه( On Page SEO)

در خدمات سئو در کرج، onPage روی لینک‌های داخلی و محتوای سایت متمرکز هستیم. لذا هرچیزی که شما در سایت خود قرار می‌دهید یا اینکه هر تغییری که در داخل سایت صورت می‌گیرد روی سئو سایت در کرج شما تاثیر بسزایی دارد.

Onpage سئو در کرج و offpage سئو
Onpage سئو و offpage سئو

در حقیقت اساس کار شما می‌تولند سئو One Page در کرج باشد، به همین سبب دلیل بسیار مهمی است که این مرحله را پیش از seo برون صفحه به بهترین نحو انجام دهد.

سئو بیرون سایت چیست (Off Page SEO)

برخلاف مورد بالا یعنی سئو درون صفحه یا (SEO On Page) که به واسطه کنترل مستقیم به توسعه وب‌سایت می‌پردازد.

روش بهینه‌سازی بیرون صفحه متشکل از کلیه اقدامات صورت گرفته در خارج از سایت است. که می‌تواند موارد متعددی را که برای بدست آوردن رتبه بالای سایت وجود دارد را دربربگیرد.

seo خارج از سایت برای بدست آوردن لینک‌های خارجی متمرکز می‌شود سپس با بهره‌گیری از روش‌های که در بیرون از وب‌سایت صورت می‌گیرد به بهینه‌سازی موتور جستجو می‌پردازد.

این روش نامحدود است و به واسطه سئوکاران متخصص اداره می‌شود. جهت مشاوره تخصصی با بهترین سئوکار کرج همین الان با ما تماس بگیرید.

SEO کلاه سفید و SEO کلاه سیاه

بهره‌گیری از تکنیک‌های seo و همچنین رعایت کلیه اصول و قوانین گوگل را سئو کلاه سفید می‌گویند. اما بهره‌گیری از ضعف موتور جستجوها و تکنیک‌های فریب آن، به صورت کلاه سیاه شناخته می‌شود پس از اینکه گوگل این سایت‌ها را شناسایی کرد برای آن‌ها جریمه در نظر می‌گیرد.

برخی از تکنیک‌های بهینه‌سازی سایت در کرج

 • بهینه سازی سایت و محتوا
 • افزایش لینک های خارجی
 • کلمات کلیدی
 • استفاده از تگ های META
 • استفاده از تگ AIT
 • استفاده صحیح از عنوان
 • لینک یک طرفه
 • تغییر اسم فایل ها
 • استفاده از TXT

آنالیز تکنیک‌های بهینه‌سازی موتور جستجو

این پژوهش به بررسی استراتژی بهینه‌سازی شرکت گوگل و مایکروسافت می‌پردازد و موردی که برای مطالعه و آنالیز در نظر گرفته شده است، استرتژی‌های مرتبط با شرکت مایکروسافت است.

بهترین معیارها برای بهینه‌سازی موتور جستجو عبارت‌اند از:

 • اضافه‌کردن URL به نقشه سایت
 • افزودن Allow یا DisAllow به نقشه سایت
 • افزودن نقشه سایت به robots.txt
 • بهره‌گیری از ابزارهای آنالیز برای crawl کردن

مهم‌ترین عوامل موفقیت در سئو وبسایت در کرج

مهم‌ترین عوامل موفقیت در سئو در سه دسته کلی قرار می‌گیرد که هر یک از آن‌ها تاثیر بسزایی در ارتقا رتبه وبسایت شما دارد. در ادامه به اختصار به این سه دسته می‌پردازیم.

Technical: رعایت اصول SEO در طراحی سایت، استانداردسازی کدنویسی سایت، بهینه‌سازی سایت و همچنین سرعت سایت.

One Page: آنالیز رقبا، تولیدمحتوای ارزشمند، شناسایی کلمات کلیدری

Off Page: بک لینک، فعالیت درشبکه‌های اجتماعی، فروم‌های تخصصی و..

20 کلید اساسی در سئو در کوتاه‌ترین زمان

آیا هدفتان دیده شدن در صفحه اول نتایج گوگل است؟ دلیل این خواسته چیست؟

هدف اصلی کسی و کارها جذب ترافیک بالا و افزایش بازدید سایت است که در نهایت به افزایش فروش منتهی می‌شود.

قدمهای مهم در سئو و بهینه سازی سایت
قدمهای مهم در سئو و بهینه سازی سایت

همانطور که مشخص است هدف اصلی در سئو به افزایش فروش می‌انجامد.

 • محتوا خیلی مهم است
 • سعی کنید برای مخاطبان خود محتوا تولید کنید نه گوگل!
 • تا حد امکان محتوای طولانی تولید کنید
 • به جستجوهای کاربران توجه کنید
 • روی عناوین پرسشی متمرکز شوید
 • محتواهای قدیمی را بروزرسانی کنید
 • به هیچ‌وجه محتوای کپی شده نزنید
 • بهره‌گیری از فرمت‌های محتوایی
 • به مقالات دیگر خود لینک دهید
 • به منابع معتبر لینک دهید
 • تعداد بک‌لینک‌ها مهم نیست
 • در ایجاد بک‌لینک طبیعی رفتار کنید.
 • در شبکه‌های اجتماعی فعال باشید
 • با کاربران خود ارتباط بگیرید
 • از هاست باکیفیت بهره‌مند شوید
 • بهبود بخشیدن سرعت سایت
 • فقط روی چند فاکتور متمرکز نشوید
 • تنها تمرکزتان روی صفحه اول نباشد

نقش SEO در فروشگاه‌های اینترنتی چقدر است؟ (سئو فروشگاه اینترنتی در کرج)

بسیاری از کاربرانی که در گوگل سرچ می‌کنند قصد خرید محصول یا استفاده از خدمتی را دارند. در ابتدا منابع متعدد را مقایسه می‌کنند و اطلاعاتی در این خصوص بدست می‌آورند.

تقریبا نیمی از مشتریان به همین صورت محصول خود را خریداری می‌کنند. لذا هنگامیکه سایت شما به کمک یک متخصص سئوی کاربلد سئو شده باشد قابلیت نمایش سایت به کاربران افزایش می‌یابد و در نهایت میزان خرید از سایت شما بیشتر از قبل و یا حتی رقبایتان خواهد شد.

برخی گمان می‌کنند با راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی یا سایت فروش محصول یا ارائه خدمات می‌توانند فروش بسیار خوبی را تجربه کنند.

اما این کار به تنهایی کافی نیست زیرا نقش سئو در فروشگاه‌های اینترنتی جدی است و باید از آن استفاده کنید. در این صورت است که شما قادر خواهید بود شاهد کسب درآمد زیادی از سایت خود باشید.

سئو سایت در کرج، به شما در افزایش ترافیک بسیار کمک می‌کند و به نوعی بازدید سایت را افزایش می‌دهد.

زمانیکه گوگل حجم زیادی بازدید در سایت شما مشاهده می‌کند رتبه سایتتان را افزایش می‌دهد به همین سبب جایگاه فروشگاه اینترنتی شما در گوگل بهتر خواهد شد.

دقیقا مشابه سایت دیجی‌کالا که سال‌های زیادی است علاوه بر اینکه دارای جایگاه بسیار خوبی در گوگل است به فروش خوبی هم دست یافته است.

تفاوت سئو و بازاریابی اینترنتی چیست؟

پس از ایجاد کسب و کار اینترنتی باید با روش‌های متعدد کسب و کار خود را به مشتریان هدف خود معرفی کنید. یکی از مهم‌ترین راه‌های معرفی وبسایت شما پیاده‌سازی اصول سئو و بهینه‌سازی سایت است.

در حقیقت سئو ابزاری برای بازاریابی است.

ابزارهای دیگری مانند شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و غیره وجود دارد که برای معرفی و تبلیغ کسب و کار شما بسیار سودمند است.

آیا سئو برای تمام مشاغل اهمییت دارد؟

با توجه به کلیه مزایایی که تا به اکنون به آن پرداختیم ممکن در دوراهی قرار گرفته باشید که سئو در کرج، برایتان می‌تواند مفید باشد یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال جواب بله است

سئو برای کلیه مشاغل حتی مشاغلی که غیراینترنتی هستند می‌تواند ضروری باشد. چرا؟ زیرا اگر شما در دنیای دیجیتال نباشید مخاطبان شما به دلیل فعالیت در این فضا می‌توانند به راحتی با شما و کسب و کار شما آشنا شوند.

برای مثال برای رفتن به نزدیک‌ترین کافه، نزدیک‌ترین نانوایی وغیره به گوگل مراجعه می‌کنیم و به کمک گوگل آن را پیدا می‌کنیم. امروزه گوگل به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده است.

نگاه ما به سئو، استفاده از تکنیک‌هایی که به نوع کسب و کار و اهدافی که ما روی آن متمرکز هستیم، به اندازه کسب و کار یا محل کسب و کار شما بسیار بستگی دارد.

اهمییت سئو برای مشاغل کوچک

سئو کرج، در مشاغل کوچک از اهمییت بسیار زیادی برخوردار است، شاید دیده باشید که برای اجرا کردن عملیات کوچکی علاوه بر رقابت با سایر مشاغل کوچک با شرکت‌های بزرگ‌تر هم باید رقابت کنید.

نخستین مشتری ممکن است قدیمی‌تر، مورداعتمادتر برای مشتریان باشند.

اهمیت سئو محلی در بهبود وضع کسب و کار

اگر جزو افرادی هسید که کسب و کارهای کوچک دارند توصیه ما این است سئو محلی استفاده کنید. در ادامه به بررسی سئو محلی در کرج می‌پردازیم.

بهینه‌سازی را برای کلمات کلیدی محلی انجام دهید

زمانیکه کسب و کار شما در یک محدوده جغرافیایی خاص کاربرد داشته باشد، نخستین گام رها کردن کلمات کلیدی عام و پررقابت است.

سعی کنید لیستی از کلمات کلیدی محلی را برای خود تهیه کنید. برای مثال در استفاده از رستوران سنتی می‌توانید از رستوران سنتی در کرج یا رستوران گیاه‌خوران در کرج استفاده کنید.

سئو برای کلیه اندازه‌های کسب و کارها بسیار مهم است فرقی میان کسب و کار کوچک با کسب و کارهای بزرگ فرق در فرآیند بهینه‌سازی آن‌ها است و فرقی در سئو کردن ندارند بلکه باید به یک صورت سئو شوند.

تاثیر سئو کرج بر کسب و کار

پیش‌تر به این موضوع پرداختیم که مهم‌ترین نکته‌ایی که در موفقیت کسب و کار شما بسیار مهم است و کمک می‌کند Seo است .

ارتقا سئو سایت در کرج و استان البرز
ارتقا سئو سایت در کرج و استان البرز

برای اینکه قادر باشید ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید و بازدیدکنندگان وبسایت خود را اضافه کنید باید وبسایت بسیار خوبی داشته باشید تا کاربرانی که به سایت شما می‌آیند جذب محتوا و محصولات شما شوند و به سادگی و به سرعت از سایت خارج نشوند.

زمانیکه برای رسیدن به فروش زیاد از نکات سئو برای موفقیت کسب و کار خود به خوبی استفاده کنید قادر خواهید بود بسیاری کاربران و بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش داده و و راندمان سایت خود را بالا ببرید.

چه چیزهایی با سئو اشتباه گرفته می‌شوند؟

در برخی مواقع افرادی که با فرآیند سئو در کرج آشنایی ندارد آن را به صورت جانشینی رایگان برای تبلیغات و بازاریابی می‌نگرند.

اما باید این موضوع را مدنظر داشته باشید که با در نظر گرفتن اصول سئو زمانیکه به صورت علمی، دقیق و تخصصی صورت گیرد قطعا دارای فرآیند زمان‌بر، گران‌قیمت و دشوار خواهد بود.

مشاغلی که قصد دارند در موتورهای جستجو از وضعیت مطلوبی برخوردار بانشد باید نکاتی را رعایت کنند که موارد زیر بخش کوچکی از آن است.

 • تولید دائمی محتوای اصیل و بدون کپی
 • آپدیت محتوای قدیمی طبق اطلاعات و نیازهای کاربران
 • ایجاد رضایتمندی در کاربران و خوانندگان
 • ترغیب کردن بازدیدکنندگان برای اینکه در سایت شما مدت بیشتری را سپری کنند.

همه موارد بالا قطعا هزینه‌بر بوده و هر روزه قسمتی از منابع و وقت شما را درگیر خواهند کرد.

سئو سایت در کرج، یک کمپین تبلیغاتی نیست که به صورت یک پروژه با بودجه مشخص و در یک محدوده زمانی مشخص اجرا شود.

علاوه بر مورد بالا سیو قطعا مجموعه‌ایی اصول فنی و تکنیک هم نیست.

اگر بخواهیم به صورت واضح به معنی واقعی SEO بپردازیم باید گفت سئو دیدگاهی متفاوت به محیط وب و تولید محتوا در فضای آنلاین است.

اگر این نگاه را باور نکنیم احتمالا SEO یکی از شیوه‌های قدرتمند برای هزینه کردن بیهوده تبدیل خواهد شد.

هدف اصلی ما در سئو کرج چیست؟ افزایش بازدید گوگل

این نکته برای همگان به نوعی پذیرفته شده است که ارزان‌ترین، بزرگ‌ترین و معتبرترین مسیر ورود به سایت‌ها، موتورهای جستجو هستند.

بعبارتی تمامی افرادی که با موتورهای جستجو به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم در ارتباط هستند لازم است تا با مبانی و اصول سئو سایت کرج آشنا شوند.

سایت‌هایی که در نتابج ابتدایی گوگل هستند چگونه ثروتمند می‌شوند؟

بدیهی است که کلیه افراد زمانیکه قصد پیداکردن خشکشویی یا هر مکان دیگری را داشته باشند فقط به سه لینک بالای نتایج اکتفا می‌کنند و سعی می‌کنند با آن‌ها تماس بگیرند.

براساس آمارها بدست آمده از طرف گوگل بیشتر از 30 درصد افراد به لینک 1 وارد می‌شوند. زمانیکه با سایت و قیمت خوبی مواجه شوند قطعا با آن‌ها همکاری می‌کنند. سایر افراد همه با بررسی لینک‌های دیگر و مقایسه بالاخره با یکی از آن‌ها هماهنگ می‌شوند. افراد کمی هستند که پس از جستجوی عبارت یا محلی برای یافتن به صفحه دوم هم بروند.

مثالی برای اثبات ثروتمند‌شدن سایت‌ها در نتایج ابتدایی گوگل

با یک محاسبه ساده می‌توان به نتایج خاصی رسید، فرض کنید روازنه کلمه خشکشویی 1500 مرتبه سرچ شود که قطعا بیش از 80درصد این جستجوها با موبایل صورت می‌گیرد.

اگر از این 1500 سرچ 30 درصد روی لینک یک کلیک کنند یعنی حدودا 500 نفر در یک روز به این صفحه وارد شده‌اند.

حال فرض کنید از این 500 نفر فقط 100 نفر از آن‌ها تصمیم بگیرد تا لباس خود را به این مجموعه بسپارد و هر سفارش فقط 200 تومان باشد می‌توان سود خشکشویی را به این صورت محاسبه کرد.

100 × 200 هزارتومان= 20 میلیون تومان ×30 مساوی است با 600 میلیون

یک خشکویی با رسیدن به لینک اول گوگل می‌تولند به این سود دست‌یابد. موردی که باید در نظر بگیرید رقم گفته شده فرض است و خیلی بیشتر از این ارقام خواهد بود.

چرا سئو کرج، در فروش تاثیر فوق‌العاده‌ایی دارد؟

فروش بیشتر یکی از مسائل مهم در کسب و کارها بشمار می‌رود که سنتی و دیجیتال را در برمی‌گیرد. افزایش فروش اینترنتی همچون سایر کسب و کارهای آنلاین به دیده شدن نیاز دارد.

برای روشن شدن این مسئله نیاز است به یک مثال بپردازیم: فرض کنید شما قصد دارید مغازه‌ایی بازکنید. نخستین و مهم‌ترین موردی که برای مغازه خود در نظر می‌گیرید این است که مغازه شما در مکانی شلوغ و پرردد قرار بگیرد.

زیرا این موارد به فروش و افزایش سود شما بسیار کمک می‌کنند.

سئو و بهینه سازی سایت در شهر کرج

در فضای اینترنت هم اوضاع به هیمن صورت است با این تفاوت که خیابان اصلی یا کوچه پس کوچه ابزاری برای سنجیدن مغازه شما نیست.

اما در کسب و کار اینترنتی معمولا موقعیت وبسایت شما به رتبه و جایگاه آن در موتورجستجوی گوگل مربوط است.

هرچقدر فروشگاه یا وبسایت شما در رتبه بالاتری قرار بگیرد قطعا مشتریان بیشتری خواهید داشت و این به معنی افزایش فروش و کسب سود برای فروشگاه شما خواهد شد.

چگونه سایت خود را به نتایج ابتدایی گوگل برسانیم؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت شما باید یکی از این دو روش را انتخاب کنید یا سایت خود را به یک متخصص سئو در کرج بسپارید که قادر باشد کلمات کسب و کار شما را با استفاده از اصول سئو به رتبه اول برساند و یا خودتان دست به کار شوید و آموزش ببینید که هر کدام از این روش‌ها دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به بررسی این دو می‌پردازیم.

مزایا و معایب سپردن سئو سایت به دیگران (استفاده از سئوکار در کرج)

زمانیکه سایت کسب و کار خود را به سئو کار در کرج میسپارید، مسئولیت بعهده فرد سئوکار است اما در سایر پروژه‌ها مسئولیت تولید محتوا را به خود شما واگذار می‌کنند.

مزیت مورد مذکور در این است اگر سئوکار کرج بتواند کارش را به درستی انجام دهد شما به جایگاه خوبی در گوگل خواهید رسید.

اما شاید عیب این موضوع در برخی موار این است که شما برای رسیدن به هدف خود باید هزینه بیشتری متقبل شوید.

مزایا و معایب سئو سایت در کرج توسط خودتان

در این صورت باید شما و یا یکی از هم تیمی‌هایتان سئو را به خوبی آموزش ببیند و برای این موضوع باید حتما در این دوره خوب سئو شرکت کند.

بعبارتی در این حالت سایت برای خودتان است و خودتان به راحت آن را مدیریت می‌کنید و می‌دانید که از سئوکلاه سیاه استفاده نشده است و در مسیر خوبی قرار دارید.

در این صورت ا دانش خود می‌توانید هرکلمه‌ایی را به رتبه بسیار خوبی در گوگل برسانید.

سئو سایت در کرج، یک تخصص است که به دانش و اشراف کافی بر الگوریتم های گوگل، روشهای سئو کلاه سفید، و تکنیک های بالابردن اعتبار سایت در کنار تولید محتوای حرفه ای و هدفمند دارد و همچنین تجربه سئوکار در این مسیر بسیار مهم است. اگر به دنبال سئوکار در کرج هستید تا وب سایت شما را seo کند همین الان با ما در pcgram.ir تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.