کرج

فروش عمده آنتی ویروس اورجینال در کرج | خرید آنتی ویروس اورجینال کاسپراسکای و نود 32 در کرج

فروش آنتی ویروس عمده در کرج

فروش عمده آنتی ویروس اورجینال در کرج : خرید آنتی ویروس نود 32 و آنتی ویروس کاسپر اسکای عمده با حداقل قیمت

برای راحت شدن از شر ویروس ها در کامپیوتر ، لپ تاپ و گوشی نیاز به نصب آ نتی ویروس اورجینال دارید. ویروس های نرم افزاری می توانند اطلاعات شما را مورد تهدید قرار دهند. آن ها را پا کنند و از بین ببرند. قبل از آلوده شدن سیستم به ویروس حتما از آنتی ویروس های اورجینال و با قدرت استفاده نمایید.

اگر مرکز فعالیت شما در استان البرز می باشد، می توانید به مرکز پخش آنتی ویروس در کرج مراجعه و با بهترین قیمت آنتی ویروس های اورجینال خریداری نمایید.

فروش عمده آنتی ویروس در کرج

ارسال رایگان در کرج – سریع و راحت بخر

خرید عمده آنتی ویروس در کرج :

فروش عمده آنتی ویروس اورجینال نود 32 در کرج با پایین ترین قیمت :

قطعا نام آنتی ویروس نود 32 برای اغلب افراد آشنا می باشد. از این آنتی ویروس هم به صورت نسخه دمو و هم به صورت نسخه اورجینال می توانید استفاده نمایید.

قیمت آنتی ویروس نود 32 اورجینال :

قیمت عمده آنتی ویروس نود سی و دو قطعا نسبت به قیمت تک آن متفاوت می باشد. از آنجایی که تعداد در خرید اهمیت دارد، قیمت ها نیز به تناسب تعداد خرید متفاوت می باشد.

آنتی ویروس نود 32 با سرورهای مختلفی در بازار ارائه می شود. این محصول بنا به نوع سرور در شکل ظاهری پک با هم تفاوت دارند. برخی از شرکت ها آنتی ویروس اورجینال را فقط با یک کارت که دارای یوزر و پسورد می باشد به فروش می رسانند. برخی از شرکت ها نیز آن را به صورت بسته بندی شده تک کاربره و یا دو کاربره ارائه می دهند. البته مدل 4 کاربره آنتی ویروس نود 32 نیز موجود می باشد که 2 کاربره رایانه و 2 کاربر موبایل در آن وجود دارد.
سرورهای خدمات دهنده این آنتی ویروس بسیار مهم می باشد. زیرا آپدیت های آن بسته به نوع سرور دارد. دو مدل سرور ایران و سرور خارجی وجود دارد. سرور خارجی آن قیمت بالاتری سبت به سرور ایران دارد.

شرکت پی سی گرام هر دو سرور را موجود می باشد و بر اساس تقاضای مشتری آن را ارائه می دهد. برای خریده عمده آنتی ویروس نود 32 با ارزان ترین قیمت با ما تماس بگیرید.

خرید عمده آنتی ویروس در کرج

برای خرید آنتی ویروس اورجینال در کرج با پی سی گرام تماس بگیرید.

فروش عمده آنتی ویروس ESET INTERNET SECURITY 2021

این آنتی ویروس جزء 5 آنتی ویروس برتر جهان به شمار میرود و رقیب اصلی آنتی ویروس کاسپراسکای میباشد آنتی ویروس نود32 دارای محیط بسیار ساده ای بوده و از همین رو افراد برای کار با آن نیازی به اطلاعات و تجربه ی آنچنانی ندارد و به راحتی میتوانند ویروس کشی سیستم را خود انجام دهند.
آنتی ویروس نود 32 در دو مدل طراحی می شود:

ESET NOD32 Antivirus و ESET Smart Security

 

پخش عمده آنتی ویروس نود 32 در کرج

فروش عمده آنتی ویروس اورجینال کاسپر اسکای در کرج با پایین ترین قیمت :

آنتی ویروس کاسپرسکی یا کاسپر اسکای که تولید یک شرکت روسی می باشد، دارای امنیت بالایی برای ویروس یابی می باشد. این آنتی ویروس دارای قدرت بسیار بالایی جهت پیدا کردن ویروس دارد. اما ممکن است فایل های آلوده به وبروس را نیز پاک کند در صورتی که آنتی ویروس نود 32 با اینکه قیمت ارزان تری داردفقط ویروس ها را از بین می برد و کاری به فایل ها ندارد.
کسپرسکی همیشه از نظر آزمایشگاه های AV-TEST و AV-Comparatives جزء بهترین آنتی ویروس شناخته می شود. اغلب شرکت های بزرگ از این آنتی ویروس استفاده می کنند.
خرید آنتی ویروس کاسپر اسکای شاید برای افراد معمولی مقرون به صرفه نباشد . البته نیازی هم به قدرت این آنتی ویروس ندارند. اما شرکت ها و ارگان ها با توجه به اینکه دارای اطلاعات زیاد و حساس تری هستند مجبور به استفاده آنتی ویروس های قوی تری می باشند.
شرکت پی سی گرام در حوزه فروش آنتی ویروس ای اورجینا با قیمت های بسیار مناسب به صورت عمده و جزئی فعالیت می نماید. این شرکت امکان ارسال انتی ویروس به تمامی نقاط ایران را انجام میدهد.

فروش عمده آنتی ویروس کاسپر اسکای

خرید و سفارش آنتی ویروس عمده در کرج با نازلترین قیمت

چند مدل از آنتی ویروس Kaspersky وجود دارد :
آنتی ویروس Kaspersky تک کاربره
آنتی ویروس Kaspersky دو کاربره مولتی دیوایس
آنتی ویروس Kaspersky سه کاربره مولتی دیوایس
آنتی ویروس Kaspersky چهارکاربره مولتی دیوایس

جهت خرید آنتی ویروس با بهترین قیمت به مرکز پخش پی سی گرام  مراجعه نمایید. شرکت پی سی گرام توزیع کننده تجهیزات جانبی کامپیوتر و نرم افزار های عمومی و تخصصی می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.