کرج

خرید رینگ لایت در کرج : فروش رینگ لایت برای گوشی با انواع برندها و بهترین قیمت

فروش رینگ لایت در کرج

خرید رینگ لایت در کرج : رینگ لایت آرایشگاهی و یا رینگ لایت تولید محتوا به صورت رینگ لایت سلفی و رینگ لایت پایه دار موجود می باشد.

با رشد اینستاگرام اشخاص هم به سوی تولید محتوا روی آورده اند. هر شخصی با فیلمبردای و عکس برداری از یک موضوع خاص ، فعالیت می کند. در این بین خرید رینگ لایت خوب می توانید کیفیت محتوای شما را افزایش داده و باعث جذب مخاطبان بیشتری گردد.

خرید رینگ لایت در کرج

رینگ لایت چیست؟

RING LIGHT چیست؟

برای عکاسی یا فیلمبرداری با گوشی یا دوربین اگر تصویری با نور یکسره و مناسب می خواهید، حتما از رینگ لایت استفاده نمایید. رینگ لایت دارای یک نگهدارنده دایره ای شکل است که با لامپ های کوچکی پوشانده شده است. مدور بودن رینگ لایت موجب پخش نور به صورت یکسان می گردد. شخص یا هر چیزی که در مقابل رینگ قرار می گیرد ، با نور بسیار مناسبی قابل فیلمبرداری و یا عکس برداری می باشد.
افرادی که ادمین پیج اینستاگرام هستند و یا دوره های آموزشی ضبط می کنند ؛ جهت زیباتر شدن عکس های خود حتما یک رینگ لایت تهیه نمایند تا تاثیر آن را در کارشان ببینند.

رینگ لایت آرایشگاهی

یک مدل دیگر رینگ لایت وجود دارد که به رینگ لایت کناره یا رینگ لایت مستطیلی نامیده می شود. این رینگ لایت مخصوص کارهای آرایشگاهی می باشد. براحتی هر دو پایه را می توانید بچرخانید و در زاویه ی مد نظر خود قرارا دهید. تنظیم نور با این پایه بسیار خوب می باشد. اغلب آرایشگرها از این رینگ لایت استفاده می کنند . رینگ لایت می تواند وضوح و کیفیت کار را بسیار بالا ببرد . زیرا نور را در زاویه نزدیک قرار می دهید و تمام ایراد و جزییات کار را مشاهده می نمایید.

ساختار رینگ لایت

رینگ لایت ابزاری ساده برای روشنایی است که معمولاً برای عکسهای زیبایی ، پرتره و عکاسی ماکرو مورد استفاده قرار می گیرد. رینگ لایت شامل تعدادی لامپ کوچک است که یک لامپ فلورسنت دایره ای تشکیل می دهند.

رینگ لایت ها سایز های مختلفی دارند. از رینگ لایت های کوچک می توانید برای اتصال بر روی لنز دوربین استفاده کنید. از رینگ لایت های بزرگتر نیز برای قرار دادن دوربین یا گوشی در داخل آن می توانید استفاده کنید.

رینگ لایت سه پایه دار

انتخاب رینگ لایت خوب برای عکاسی و فیلمبرداری

رینگ لایت ( RINGLIGHT ) عموما برای عکاسی کلوزآپ استفاده می شود. یعنی برای فیلمبرداری یا عکاسی از یک فضای محدود و مشخص.
رینگ لایت برای تولید محتوا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اما انتخاب رینگ لایت خوب که بتوانید کل محدوده رو پوشش دهید و ریموت کنترل داشته باشد هم مهم می باشد.
برای خرید رینگ لایت ، ابتدا باید میزان نیاز و شرایط استفاده آن را در نظر بگیرید. اینکه سوژه شما چیست و؟  نحوه فیلمبردای و عکس برداری شما چگونه و چه میزان است.

رینگ لایت سلفی

فروش رینگ لایت تولید محتوا

رینگ لایت با سه پایه که در سایزهای مختلف وجود دارد، بسیار مناسب برای استفاده می باشد.
رینگ لایت ها یکی از ابزارهای مرود علاقه عکاسان و فیلمبرداران هستند. آنها نورهای پراکنده بیشتری را در اطراف سوژه ارائه می دهند در حالی که سایه های تند را کاهش می دهند ، به همین دلیل یک ابزار نورپردازی محبوب برای تصویربرداری از نمای نزدیک است.
رینگ لایت نور را بر روی سوژه متمرکز می کند وباعث برجسته شدن و به چشم آمدن سوزه اصلی می شود. هاله های اضافی نور و یا سایه های ناهمگن را حذف کرده و یک نور مشخص وملایم بدون سایه ارائه می دهد.
هر چه وضوح سوژه بیشتر باشد ، درگیری مخاطب با آن نیز بیشتر می شود.

رینگ لایت برای گوشی موبایل

قیمت رینگ لایت

قیمت رینگ لایت آرایشگاهی

رینگ لایت آرایشی به نسبت رینگ لایت های سلفی و معمولی گرانتر می باشد. از پایه 200 هزار تومان تا 3 میلیون تومان می توانید برای خرید رینگ لایت آرایشی هزینه نمایید. میزان نور و رنگ و امکانات رینگ لایت در قیمت موثر می باشد.

قیمت رینگ لایت سلفی 

قیمت رینگ لایت سلفی به نسبت سایر رینگ لایت ها ارزانتر می باشد. زیرا بسیار کئچکتر از رینگ لایت های دیگر می باشد. حدود قیمت آن از 70 هزار توامن شروع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.